Розділення туалетів по біологічному принципу назвали “дискримінацією”

Альтернативный текст

 Американський адвокат із «урядового комітету захисту прав людини в Мейні» сьогодні заявив, що розділити туалети «по біологічному принципу» і примусити всіх студентів користуватися або жіночими або чоловічими туалетами порушує законодавство США і має негайно зупинитись.

«Школи не мають права дискримінувати людей з приводу їх гендерної ідентичності. Тобто, школи не мають права розділити дітей за ознакою їх гендерної ідентичності», зазначив Джон Ґауз. В результаті члени комітету проголосували за (4 проти 1) проведення слухань приводу законопроекту який б дозволив хлопцям виступати за жіночі спортивні клуби й користуватися жіночими туалетами якщо вони говорять, що в них жіноча гендерна ідентичність.

Сьогоднішнє голосування проводилося в заповненій мешканцями Мейну залі. Проте, у залі, на відмінну від комітету, далеко не всі позитивно сприймали нову ініціативу. Присутні розділилися 50 на 50.

Висловлюючи в підтримку нововведень, Ґауз зазначив що їх необхідно сприймати, оскільки вони повністю узгоджуються з новим законодавством з прав людини, яке сприймали в 2005. «Робота нашого комітету полягає в правильному трактуванні законодавства з прав людини», вважає Ґауз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *