Масові протести у Канаді проти гендер-ідеології

Більше 2000 людей багатьох національностей і віросповідань зібралося під будинком законодавчої влади провінції Oнтаріо висловити свій протест проти законопроекту, який, серед багато іншого, зробить обов’язковим створення клубів “гомосексуалізму і лесбійства” у всіх школах провінції.

Промовці і енергійний натовп людей, багато з яких носили власні плакати, висловлювали свої побоювання з приводу небезпечної втрати свобод у Канаді і нав’язування секусуальної культури у школах, яка глибоко суперечить переконанням значної кількості людей.

Кім Галвао, організатор акції, сповідалася що прийде, максимум, кілька сот людей. Вона була у шоці побачити стільки ж людей і так багато плакатів. Вона повідомила сайту Lifesitenews що почала організовувати акцію всього два тижні назад.

Галвао каже що вона “просто матір” і вирішила організувати акцію через повне ігнорування владою її побоювань з приводу законопроекту. “Було повне мовчання (з боку влади) і відчувала, що треба щось зробити”.

“Я дуже стурбована нав’язуванням владою певної сексуальної ідеології нашим школам… Як матір, не хочу, щоб моїх дітей навчали що є сім статей. Як матір, не хочу щоб моїх дітей навчали уже дискредитованої теорії про те, що “стать людини не має зв’язку до її фізичної анатомії”.

Помітною була велика кількість християн з китайської і корейської громад на акції. Також було багато представників сомалійської, пакистанської, нігерійської, іспанської, португальської і філіпінської громад. Крім цього, була велика кількість мусульман і сикхів.

У своїх промовах промовці палко попереджали про втрату свобод і прав батьків і втрату релігійної свободи через законопроект.

Джон Фонсека, представник католицьої організації “Кампанія за життя” вважає, що “… законопроект – яскравий приклад соціальної інженерії. Мета законопроекту – замінити моральні і релігійні переконання молодих учнів які вони отримають від сім’ї ідеологією держави. Саме тому законопроект містить такі дивні речі як теорію про сім статей”

“Провінція зобов’язує католицьку церкву іти проти власних переконань. Вони що, вважають що це – Радянський Союз?”, продовжив Фонсека.

Домінік Се, пастор китайської церкви в місті Норт-Йорк вважає, що теперішня влада використовує ті ж методи, які використовують у Китаю і від яких багато у його громаді втекли.

“Як ми називаємо ці речі? Ми називаємо їх диктатурою. Ми називаємо це тоталітарізмом. У нашій (китайській) громаді ми прекрасно знаємо що це означає, правда? Ми не дозволимо владі нав’язувати нам, що думати і що робити!”, промовив Се під сильні оплески.

Представники деяких великих канадських ЗМІ були присутні на акції, але, організатори повідомялють про повну (організовану? – авт.) блокаду з їхнього боку. Про саму акцію не повідомили у жодному ЗМІ. Але вони все-таки сподіваються, що хоча б якась маленька місцева радіо-станція або газета повідомить про акцію.

Цікаво, що про акцію протесту на підтримку законопроекту, на якій зібралося 40 людей, повідомили ті же ЗМІ. Вони навіть брали у них інтерв’ю в яких ті казали, що побоювання з приводу законопроекту безпідставні.

джерело Lifesitenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *