Підліток-лесбійка сфабрикувала справу, щоб викликати симпатію до себе

Александра Пеннел

Лесбійка-студентка в Америці, Александра Пеннел, через яку за допомогою ЗМІ проводились мітингни “проти дискримінації” після того, як вона “знайшла” анти-гомосексуалістські гасла на нотатках у своєму гуртожитку, визнала, що сама самафабрикувала всю справу і сама написала ноти.

Вона була змушена це зробити після того, як поліція знаходила докази на відео які підтеридили, що вона сама ставила нотатки. Про це повідомляє повідомляє портал Lifesitenews.

Коли нотатки тільки знайшли у березні, за допомогою ЗМІ, сотні людей засудили нібито злочин на грунті ненависті. Там, Пеннел промовила: “Стою тут сьогодні і кажу людині, яка це зробила – мене звідси не будете виганяти, мене не злякаєте через ненависть”.

У поліції кажуть що з’явились певні підозри після того, як прихована камера яку додали до гуртожитку Пеннел щоб знайти винуватця дивним чином двічі відключили.

Ще перед “мітингом солідарності” 13 березня Пеннел повідомила поліції, що знайшла ще одну нотатку. Коли в неї питали чому хтось відключив камеру тільки-но перед тим, як нібито нотатку розмістили під її дверима, Пеннел заявила що, можливо, ненавмисно відключила камеру коли відкривала шухляду. Працівник поліції згодом перевірив і побачив, що шухляда не була розташована близько до камери і щоб відключити камеру, “треба було серйозно працювати”.

Згодом, без відома Пеннел, поліція поставила ще одну приховану камеру в гуртожитку Пеннел і казали, що забирають іншу камеру тимчасово “на ремонт”. Друга, прихована камера фіксувала, як Пеннел виходила зі свого гуртожитку, дивилась навкруги, і поставила ще одну нову нотатку під своїми дверима.

Спершу, Пеннел заперечувала, що сфабрикувала всю справу. Коли їй показали відео, де фіксували її дії, вона казала що сама ставила лише кілька нотаток. Коли їй казали, що камера була там дуже довго вона визнала що сама їх усі писала і ставила. За її словами, вона це зробила оскільки хотіла, щоб її сусідка в гуртожитку проводила з нею більше часу.

Тепер, Паннел на п’ять років заборонено навчатися у будь-якому університеті країни. Їй також загрожує кримінальна відповідальність за фальсифакацію доказів, серед іншого.

Нагадаємо, це не єдиний випадок фабрикування особами, які хочуть нав’язувати гомосексуалізм суспільству. Наприкінці травня 2012 року кілька гомосексуалістів попри думку громадськості намагались проводити “парад” у Києві. У той же день у центрі Києва відбувався багатотисячний марш за сімейні цінності. За дивним збігом обставин, всі загальнонаціональні ЗМІ замовчували будь-яку інформацію про ходу громадян, але ледь не всі висвітлювали інформацію про парад гомосексуалістів, і за дивним збігом обставин всі були поряд з гомосексуалістами, коли їх побили. Згодом з’ясувалося, що гомосексуалісти, скоріше за все, побили самих себе щоб викликати до себе симпатію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *