П’ятирічному британському хлопчикові дозволили змінити стать [ФОТО]

П’ятирічний британець Зак Ейвері став наймолодшим жителем Великобританії з діагнозом  «розлад гендерної ідентичності». Оброблені ліберальною ідеологією батьки і медики підтримали його рішення стати дівчинкою, а в школі спеціально для нього обладнали «гендерно-нейтральний» туалет.

За словами матері Зака, раніше її син був цілком звичайним хлопчиком, який любив грати в паровозики зі своїм братом Алексом. Але в якийсь момент він захопився мультфільмами з принцесами, після чого його світогляд різко змінився. У трирічному віці він заявив їй: «Мамо, я дівчинка».

Спочатку батьки думали, що це просто гра і вирішили залишити все як є. Але хлопчик хотів виглядати як дівчинка і поводив себе як дівчинка. Зрештою дитину відвели до дитячого психолога і почули вердикт: «У вашого сина мозок дівчинки, а тіло – хлопчика».

Тепер в шафі Зака повно одягу для дівчаток, він грає в ляльки і заплітає кіски. Його мати з жалем констатує, що хотіла б, щоб її син повернувся, але вона поважає його вибір.

У світі зростає кількість дітей молодшого віку, яким лікарі допомагають змінити стать, і ця тенденція наростає. Лише «деякі експерти закликають до обачності, коли пропонується давати дітям гормональні препарати та засоби, що блокують статеве дозрівання».

В якості «очевидно нестандартної думки» (!), на думку видання, наводяться слова якогось доктора Спека – директора однієї з клінік гендерної ідентичності при дитячій лікарні в Бостоні, який вважає, що діагноз «розлад гендерної ідентичності» часто ставиться помилково (!). А член комітету з біоетики Маргарет Мун закликає уважно вивчити мотиви батьків: «Деяким дітям ставлять психіатричний діагноз, хоча їм просто дискомфортно у вузьких гендерних ролях».

Але при цьому обидва закликають не зволікати з лікуванням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *