Американці обурені спробами американської влади нав’язати ідеологію гомосексуалізму іншим країнам

В самій Америці давно ходять чутки, що Обама має певні позашлюбні відносини...

Лідери десятки громадських організацій у США нещодавно підписали петицію проти участі американського посольства в чеському “параді” гомосексуалістів.

Підписанти “різко засуджують факт участі американського посольства в так званому “параді” гомосексуалістів, який має відбутися 18 серпня у Празі”, пояснюючи що “Вашингтон агресивно нав’язує ідеологію гомосексуалізму на міжнародному рівні, атакуючи і маргіналізуючи всіх, хто думає інакше”.

Петиція констатує, що американське суспільство у своїй переважній більшості виступає різко проти підтримки адміністрацією Обами одностатевих “шлюбів” і що на міжнародному рівні немає жодних законодавчих підстав такої підтримки.

У червні цього року, після участі американського посольства в латвійському “параді” гомосексуалістів в США було багато подібних звернень.

У грудні 2011 року, юридичний комітету сенату США блокував призначення Марії Апонте послом США в Ель-Сальвадорі, після того як у місцевій газеті та написала статтю проти так зв. “гомофобії”, вирішивши що всі які не підтримують ідею надання гомосексуалістам спеціальних прав мотивовані лише “ненавистю”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *