Сотні тисяч протестували проти одностатевих “шлюбів” у Франції

Сотні тисяч французів протестували проти одностатевіх “шлюбів” у Франції на минулих вихідних.

В суботу в загальнонаціональній акції взяли участь більше 200 000 людей в Парижі. В цей же день акції в інших містах по всій Франції зібрали десятки тисяч осіб.

Так, в Ліоні на подібній акції зібралися більше 40 000 людей. В цьому ж місті відбулася і маленька демонстрація в підтримку одностатевіх “шлюбів”, в якій взяли участь приблизно 40 людей.

Протестуючих підтримали лідери католицьких, мусульманських, протестантських та єврейських спільнот Франції, які висловили свої побоювання з приводу того, що законопроект президента Франції Француа Олланде про легалізацію одностатевих “шлюбів” змінить фундамент суспільства.

Велика демонстрація відбулася ще і в неділю в Парижі.

Дуже цікавим є той факт, що більше 93% мусульман підтримали Олланда на виборах, насамперед через його обіцянки надати всім нелегальним іммігрантам-мусульманам амністію у Франції.

Самі мусульмани виступають різко проти одностатевих “шлюбів”, і лідери мусульманської громади висловилися різко проти законопроекту.

Оглядачі кажуть, що без підтримки такої кількості мусульман Франції, в Олланда не було б шансів перемогти в його головних конкурентів, Марін Ле Пен і Ніколя Саркозі, які обидва виступають проти одностатевих “шлюбів”.

Також повідомляється, що в неділю в Парижі відбувся маленький інцидент, коли група агресивно налаштованих жінок з України намагалися бити мирних демонстрантів, серед яких були діти і люди старшого віку. На щастя, ніхто не постраждав.

За матеріалами Associated Press i Lifesitenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *