Дівчина-трансгендер став/стала фіналістом/фіналісткою конкурсу Міс Англія

Джекі Грін, яке народилося хлопцем і вирішило стати дівчиною в 16 років, стало фіналістом конкурсу краси Міс Англія.

У віці 5 років, їй діагностували “розлад гендерної ідентичності” психотерапевти з однієї клініки у Британії. Раніше цього року, ця же клініка 5-річному хлопчику діагностувала те ж саме, що викликало обурення в Британії. Британцям було незрозуміло, як можна щось подібне діагностувати дитині, в якої практично ще  нема ні ідентичностей як таких, ні багато іншого.

Ті факти, що Джекі, до того як став підлітком, ненавидів підстригатись, часто кричав на уроках, бігав з школи і ховався неодноразово від вчителів, разом з тим що у 8 років розіслав людям електронного листа в якому він стверджував, що він – вона, переконали батьків Джекі дати дитині терапії гормонів.

Так, у 14 років, батьки почали надавати Джекі терапію, мета якої було максимально зменшувати кількість чоловічих гормонів у тілі, і максимально збільшити кількість жіночих. За допомогою цієї дуже дорогої терапії, з часом можна суттєво зменшити вплив природи на тіло, і можна навіть цілком запобігти статевому дозріванню. У 16 років,  йому офіційно зробили операцію по зміні статті.

Однокласники Джекі реагують дуже негативно щодо його/її вибору. Його/її часто називають “фріком” і монстром у школі. Батькам Джекі уже неодноразово довелося викликати поліцію.

Нагадаємо, що згідно біології, навіть якщо Джекі вирізає різні частини тіла, одягає сукні та ін., у Джекі все одно будуть Y-хромосоми в кожній клітині – унікальні хромосоми, які зустрічаються в усіх чоловіків і відсутні у жінок.  Таким чином, з огляду біології, Джекі завжди буде хлопчиком.

За матеріалами Дейлі Мейл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *