Попри вимоги студентів, канадський ВУЗ заборонив студентам створити спілку проти абортів

Попри вимоги студентів, канадський вуз заборонив студентам створити студентську спілку проти абортів.

Університет Куантлен в канадській провінції Британська Колумбія заборонив студентам створити студентську групу проти абортів. Студенти готують позов до суду.

Так, “асоціація студентів Куантлен” – в яку всі студенти зобов’язані вступити і платити членські внески говорить, що “керівництво вузу рішуче виступає за право жінок робити свій власний вибір”, і тому забороняє діяльності студентських спілок, які виступають проти абортів, на території вузу. Асоціація поки не коментує висловлювання багатьох студентів, що, мовляв, жінки – не дурні, і скоріше за все знають що роблять “свій вибір” вже тоді, коли лягають спати з людьми протилежної статі.

Анастасія Пірс, яка керує “національним кампусом за життя” – однією з найбільших студентських організацій в Канаді яка виступає проти абортів і яка займається координацію рухів проти абортів у вузах, з цього приводу зазначила: “В статуті асоціації студентів Куантлен написано, що асоціація не має права втрутитися або цензурувати діяльність будь-якої спілки студентів університету, навіть якщо керівники асоціації особисто не згідні з тим, чим займається спілка”.

Слід зазначити, що асоціація студентів Куантлен не чужа скандалам. Так, стаття в журналі “Маклейнз” – одна з найбільших журналів Канади в освітній сфері нагадує, що скандали які стосуються фінансів або які відбуваються через особисті погляди керівників асоціації, ігнорування асоціацією власних правил і звинувачення в цензуру вже серйозно вдарили по репутації офіційної газети асоціації.

Подібний репортаж від журналу студентів британської колумбії говорить, що “… в плані скандалів, позовів до суду, незаконних звільнень, бойкотів і багато іншого, асоціації студентів Куантлен нема собі рівних”.

За матеріалами Lifesitenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *