Більше 1 000 000 людей протестували проти одностатевіх “шлюбів” у Парижі

Один мільйон. І більше. Кількість учасників суботнього маршу проти планів президента Франції легалізувати одностатеві “шлюби” досяг такої кількості, про яку навіть не мріяли організатори. Весь Париж був у кольорах протестувальників – синьому, білому і рожевому. Це символ масового спротиву, що зароджується у Франції.

Кілька різних маршів. Так зробила паризька поліція з надією на те, щоб послабити марш і розділити його учасників. Не вийшло.

Якщо перші демонстранти колони вийшли на вулицю о 12:00, то люди ще долучалися до кінця колони о 16:00. Через величезну кількість людей, на вулицях не було місця для всіх демонстрантів.

О 17:00 МВС заявило, що в марші брали участь 350 000 людей. Це було лише половина офіційного цифру – джерела в самому МВС повідомляють, що вони отримали наказ якомога більше зменшити цифру і що насправді нарахували більше 700 000 людей.

Згідно деяким данним, і 700 000 замало.

До 23:00 кількість учасникив сильно пішла вгору. Більше 1 200 000.

Незважаючи на неймовірні успіхи акцій, які тривають безперестанно проти, представник французької влади заявив що все “уже вирішено”.

В будь-якому випадку, успіхи цього руху – неможливо заперечити. Мабуть, влада сама повірила власним “соцопитуванням”, що ніхто у Франції не виступає проти її планів. Ми їй нагадали, що все далеко не так.

Пишаюсь тим, що я там був. Пишаюсь тим, що я француз!

За матеріалами франуцзьких ЗМІ

PS: ред. – Дуже цікавим є той факт, що більше 93% мусульман підтримали чинного президента, хто ігнорує думку народу, на виборах, насамперед через його обіцянки надати всім нелегальним іммігрантам-мусульманам амністію у Франції. Великою мірою саме завдяки цьому факту і переміг Олланд його головного опонента Саркозі (Саркозі  проти одностатевіх шлюбів, але в нього були погані відносини з мусульманами).

 Самі мусульмани виступають різко проти одностатевих “шлюбів”, і лідери мусульманської громади висловилися різко проти законопроекту.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *