Ліберальні екстремістські організації вимагають продовжити пропаганду гомосексуалізму для дітей в Україні

Ось вкотре своє справжнє обличчя продемонстрували відомі екстремісти з Human Rights Watch та Amnesty International.

Ці ідеологічні інструменти уряди Заходу спробують використати для блокування у Верховній Раді законопроектів про заборону пропаганди гомосексуалізму, спрямованої на дітей. Також вони тиснуть, щоб розслідувати побиття їхнього агента, організатора акцій педерастів Карасійчука.

Заяву про це поширила перша з них, передає Українська правда.

Захід хоче від нас сировини промислової та робочої. Він хоче, щоб демократія у нас не розвивалася. А був ліберальний режим. Індивідуалізація і розпад колективних цінностей – їхнє завдання.

Тому вони проти нації, колективних форм власності, православної віри, шлюбів у межах етносу.

Їхня мета – зберегти капіталізм будь-якими засобами. Окрім лілеяння ліберальних партій (якими є більшість парламентських партій) і збереження власності олігархів, вони прагнуть просувати різні вигідні їм культурні стратегії. Останні повинні створити додатковий захист капіталізму і вивести протестний рух у межі буржуазного мислення – режим власності чіпати не можна, а власники стануть колись хорошими.

Загальна ціннісна стратегія Заходу – ідеологія “прав людини”, яка стверджує індивідуалізм особи через приписування їй ліберальних цінностей як прав загальнолюдських.

Одна з таких стратегій – це поширення ідеології “гендеру”, яким обгрунтовується “нормальність” сексуальних збоченців. Поряд стоїть “ювенальна юстиція”, “расизм” тощо.

Human Rights Watch та Amnesty International забороняють те, що всі в Україні підтримують.

Пропоную заборонити ці контори в Україні.

Юрій Ноєвий – заступник голови київської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *