Про нас

Гендер.

Важко знайти сьогодні людину, котра хоча б раз не стикався з цим іноземним словом. Але багато хто не знає що це таке – більше того, самі іноземці не знають, якого походження це слово і що воно насправді означає. Але за допомогою довірливих ЗМІ і політиків ми щодня дізнаємось, що гендеру у нас поки-що немає – але в майбутньому без нього не обійтися.

Що думають про гендер люди, які виросли в країнах де гендер давно запроваджений? Що говорить про гендер наука? Яке у церкви ставлення до гендеру? Як співвідноситься гендер з українськими традиціями і менталітету українського народу?

Гендер – це рівність між статями або більш широке та приховане поняття?

Ми будемо шукати відповіді на ці питання, досліджувати гендер, та явища зв’язані з цим поняттям.

Досліджувати: (словник лінгво)

1) Піддавати що-небудь ретельному науковому розгляду з метою пізнання, вияснення чогось;

2) Ретельно обстежувати кого-, що-небудь, уважно знайомитися з чим-небудь для встановлення чогось.

Це нас цікавить через, як показує довсід інших країн, великий вплив гендеру на суспільство та на особисте життя кожного.

Треба дати українському народові  шанс самому аналізувати все це.

Що ми й спробуємо зробити.

PS: Автори сайту – студенти, молоді науковці та спеціалісти. Частина з них проживає, як ідеться в описі одного чудового сайту, “в країнах де гендер давно запроваджений”. Через це, як і через той прикрий факт що ми не отримуємо жодних щедрих грантів від держави або іноземних держав, у нас іноді не вистачає можливостей і іноді виникають проблеми з українською і російською мовами. Ми запрошуємо людей які можуть допомогти з сайтом, авторів, а особливо перекладачів – англ./укр./рус.

Пишіть сюди за докладнішою інформацією! Долучайтесь до нашого аналітичного клубу! Будемо дуже вдячні.

 

3 Replies to “Про нас

  1. Молодці студенти!!! Нас хочуть зробити тупими похітливими і головне безбожними. Щоб ми залежали від якоїсь пристрасті. Не хочу такої Європи!

    1. Щиро дякуємо! Ми не здамось! У свою чергу закликаємо і Вас чинити спротив чим можете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *